Spolek přátel ZUŠ Štětí

rádi bychom Vás touto cestou oslovili a seznámili Vás s nově vzniklým Spolkem přátel ZUŠ Štětí. Spolek přátel při ZUŠ Štětí (dále jen Spolek) byl zaregistrován již v roce 2021, svoji praktickou činnost však započal až v současném roce 2022. Předsedou Spolku je Bc. Jan Hrovatitsch.

Posláním Spolku je zastupovat zájmy ZUŠ a především jejích žáků. Stane se tak partnerem školy při konání různých aktivit, kde jsou možnosti ZUŠ omezené. V neposlední řadě bude Spolek podporovat výchovně vzdělávací aktivity školy a to např. výukou dospělých nebo pořádáním výtvarných workshopů. Od ledna 2022 je možné navštěvovat výuku hry na bicí nástroje, kytaru, klavír, akordeon a dále sólový zpěv. Výtvarné workshopy budou pořádány 1-2 x za měsíc.